Програма

Програма

ПРЕДСТОЯЩИ КУРСОВЕ - ПРОЛЕТ 2021
КУРСОВЕ ПРОЛЕТ 2021
Входящи тестове

Преди да се регистрирате за курс при нас е необходимо да положите входящ тест. Тестът на English Academy се състои от писмена и устна част и дава точна оценка на Вашето ниво по английски.

За тези от Вас, които са пропуснали да се запишат, предлагаме късна регистрация от 13 до 16 април, тестовете ще се провеждат от 12 до 16 часа в Академията или  онлайн.

Нашите входящите тестове за деца и възрастни включват писмена и устна част. Имаме два варианта за тяхното провеждане: в Академията при спазване на правилата за социална дистанция и здравна безопасност, или онлайн.
Ако изберете първия вариант, ще Ви очакваме по време на нашата регистрация в Академията.
Ако препочитате втория вариант, когато получим попълнения тест, ще се свържем с Вас, за да уточним удобен ден и час за провеждане на устната част на теста.

Входящ тест за възрастни Входящ тест за деца

Програма

Курсовете от пролетния ни семестър стартират на 12 април и са с 12 седмична продължителност.

Курсове по общ английски за възрастни
Elementary A вторник и четвъртък 17.30-19.30
Pre Intermediate A сряда и петък 19.40-21.40
Upper Intermediate A сряда и петък 19.40-21.40
Upper Intermediate B сряда и петък 17.30-19.30
Pre Advanced A сряда и петък 19.40-21.40
Advanced A сряда и петък 19.40-21.40
Подготовка за международни сертификати
НИВА ДНИ ЧАСОВЕ
CAE group 1 събота 09.00-13.00
CAE group 2 вторник и четвъртък 19.40-21.40
IELTS group 1 сряда и петък 17.30-19.30
IELTS group 2 - NEW group! вторник и четвъртък 17.30-19.30
ONLINE Курсове по общ английски
НИВА ДНИ ЧАСОВЕ
Pre Intermediate вторник и четвъртък 17.30-19.30
Intermediate сряда и петък 17.30-19.30
Upper Intermediate вторник и четвъртък 17.30-19.30
Advanced вторник и четвъртък 19.40-21.40
Детски курсове
НИВА ДНИ ЧАСОВЕ
At home with English събота 11.15-13.15
Prep Group for 6 year olds събота 09.00-11.00
Starter A събота 13.30-15.30
L1 Big English събота 13.30-15.30
L1 Big English събота 11.15-13.15
L1 Big English неделя 09.00-11.00
L2 Backpack неделя 11.15-14.15
L2 Big English неделя 09.00-12.00
L3 Backpack събота 14:30-17:30
L3 Big English неделя 14:30-17:30
L4 Backpack събота 13.30-17.30
L4 Backpack събота 09.00-13.00
L4 Big English неделя 09:00-13:00
Challenges 2a неделя 09.00-13.00
Challenges 2a събота 09.00-13.00
Challenges 2 B неделя 13.30-17.30
Challenges 3 B неделя 13.30-17.30
Challenges 4 A събота 09.30-13.30
Challenges 4 B събота 13.00-17.00
Cosmic B1a неделя 09.30-13.30
Cosmic B2 неделя 13:30-17:30
FCE for schools A събота 13:30-17:30
FCE for schools B неделя 09.00-13.00

*Програмата на курсовете може да бъде променена. Моля обадете се за повече информация.

ТЕКУЩИ КУРСОВЕ - ЗИМА 2021
КУРСОВЕ ЗИМА 2021
Разговорни курсове Speaking Skills
НИВА ДНИ ЧАСОВЕ УЧИТЕЛ
Speaking Lower вторник и четвъртък 17.30-19.30 - ONLINE Michelle Evans
Speaking Higher вторник и четвъртък 19.40-21.40 - ONLINE Michelle Evans
Курсове по общ английски за възрастни
Elementary B сряда и петък 19.40-21.40 - присъствено до 14 март Vicky Stranovich
Pre Intermediate B сряда и петък 17.30-19.30 - ONLINE Vicky Stranovich
Intermediate B сряда и петък 18.30-20.30* - присъствено до 14 март Luna Hayton
Upper Intermediate A сряда и петък 17.30-19.30 - присъствено до 14 март Michelle Evans
Upper Intermediate B сряда и петък 19.40-21.40 - присъствено до 14 март David Langley
Pre Advanced сряда и петък 19.40-21.40 - присъствено до 14 март Michelle Evans
Advanced B вторник и четвъртък 19.40-21.40 - присъствено до 14 март Jaron Smith
Подготовка за международни сертификати
НИВА ДНИ ЧАСОВЕ УЧИТЕЛ
CAE group 1 събота 09.00-13.00 - присъствено Karl Wadsworth
CAE group 2 вторник и четвъртък 19.15-21.15*- присъствено Luna Hayton
IELTS сряда и петък 17.30-19.30- ONLINE Jaron Smith
ДЕТСКИ КУРСОВЕ
НИВА ГРАФИК ОТ 14 МАРТ ГРАФИК ДО 14 МАРТ УЧИТЕЛ
At home with English събота 11.15-13.15 присъствено събота 11.15-13.15 присъствено Mark McTaggart
Prep group for 6 year olds събота 09.00-11.00 присъствено събота 09.00-11.00 присъствено David Langley
L1 Backpack A събота 13.30-15.30 присъствено събота 13.30-15.30 присъствено David Langley
L1 Backpack A събота 11.15-13.15 присъствено събота 11.15-13.15 присъствено David Langley
L1 Backpack A неделя 09.00-11.00 присъствено неделя 09.00-11.00 присъствено David Langley
L1 Big English неделя 11.15-13.15 присъствено неделя 11.15-13.15 присъствено David Langley
L2 Backpack неделя 09.00-12.00 присъствено неделя 09.00-12.00 присъствено Luna Hayton
L2 Big English събота 14:30-17:30 присъствено събота 14:30-17:30 присъствено Vicky Stranovich
L3 Backpack неделя 14:00-17:00 присъствено неделя 14:00-17:00 присъствено Vicky Stranovich
L3 Backpack ONLINE неделя 14:00-17:00 ONLINE неделя 14:00-17:00 ONLINE David Langley
L3 Big English събота 14.30-17.30 присъствено събота 14.30-17.30 присъствено Bruce Cassels
L3 Big English събота 09.30-12.30 присъствено събота 09.30-12.30 присъствено Luna Hayton
L4 Backpack неделя 09:00-13:00 ONLINE неделя 09:00-13:00 - присъствено Shirley Wadsworth
L4 Big English неделя 09.00-13.00 присъствено неделя 09.00-13.00 - присъствено Bruce Cassels
L4 Big English събота 09.00-13.00 присъствено събота 09.00-13.00 - присъствено Bruce Cassels
Challenges 2 A неделя 13.30-17.30 присъствено неделя 13.30-17.30 - присъствено Bruce Cassels
Challenges 3 A неделя 13.30-17.30 ONLINE неделя 13.30-17.30 - присъствено Shirley Wadsworth
Challenges 3 B събота 12:00-14:00 и неделя 11:30-13:30 ONLINE събота 09:30-13:30 - присъствено Vicky Stranovich
Challenges 4 A събота 13.00-17.30 ONLINE събота 13.30-17.30 - присъствено Jaron Smith
Challenges 4 B събота 9:30-11:30 и неделя 9.00-11.00 ONLINE неделя 9.30-13.30 - присъствено Vicky Stranovich
Cosmic B1b неделя 13:30-17:30 ONLINE неделя 13:30-17:30 - присъствено Karl Wadsworth
Cosmic B2b събота 13:00-17.00 ONLINE събота 13:00-17.00 - присъствено Luna Hayton
FCE for schools неделя 09.00-13.00 ONLINE неделя 09.00-13.00 - присъствено Karl Wadsworth

*Програмата на курсовете може да бъде променена. Моля обадете се за повече информация.